Проктологія займається діагностуванням, вивченням та лікуванням захворювань прямої кишки і прилеглих органів. У клініці застосовують для діагностики і лікування сучасні методики, визнані і рекомендовані провідними медичними інститутами світового рівня. Наші фахівці можуть відновити Ваше здоров'я і працездатність з гарантовано високим рівнем косметичного ефекту. Всі процедури виконуються точно і акуратно, за пацієнтом спостерігає уважний і грамотний медичний персонал. При проведенні складних процедур передбачається перебування в стаціонарі, що забезпечує ефективність і максимальний комфорт лікування.

З чого складається ціна при проктологічних захворюваннях?

Вартість розраховується під кожен конкретний випадок: враховуються особливості захворювання, складність ситуації, необхідність використання спеціальних хірургічних інструментів. Крім того, при проведенні операцій застосовуються високі технології, і ціна витратних матеріалів розраховується для кожного окремого випадку.

В ціну включається вартість медпрепаратів. За необхідності донорських компонентів (кров, плазма).

Наша клініка гарантує найвищу якість лікування проктологічних захворювань і, при цьому, найвигідніші ціни в Києві та, в цілому, в Україні. Приїжджайте в нашу клініку на консультацію. Досвідчені медики розкажуть все про стан вашого здоров'я.

Якщо Вас зацікавила наша клініка і Вам потрібна конкретна ціна на те чи інше лікування або оперативне втручання, прохання у формі зворотного зв'язку, наведеної трохи нижче, вказати стадію хвороби, її локалізацію й інші наявні у вас дані. Ми максимально швидко зробимо прорахунок і зв'яжемося з Вами.

Дізнатися вартість операції
Невірне введення
Невірне введення
Невірне введення
Невірне введення
Виберете один з варіантів
Невірне введення
Невірне введення