Ожиріння - наслідок неправильного і незбалансованого харчування, найчастіше проявляється на тлі гормональних розладів, депресій, стресів. Сучасне суспільство висуває до зовнішнього вигляду надто суворі вимоги, особливо стосовно жінок.

Прекрасний 46-48 розмір сприймається, як невідповідність уявній нормі. З усіх боків лунають образливі і принижливі заклики - сідай на дієту, займися спортом.

Проблема в тому, що ці заклики марні. Дієти в більшості випадків діють руйнівно, спорт за наявності зайвих десятків кілограмів здатний посадити серце і зруйнувати суглоби. Поява повних людей в спортзалі нерідко викликає негативну реакцію і підсилює стрес. Поради «відмовся від одного продукту, йди 5 кілометрів» в реальності допомагають далеко не всім. Що ж робити і як повернутися в суспільство вже не в якості мішені для дотепності і непрошених порад про схуднення, а як повноцінна людина?

В першу чергу, ми рекомендуємо звернутися до лікаря і пройти обстеження, яке виявить реальні причини ожиріння. Медичне дослідження допоможе знайти слабкі місця організму, можливий діабет, порушення в роботі печінки, надниркових залоз, щитовидної залози. Якщо на момент звернення до лікаря зайвого жиру дійсно багато, його надлишки осідають на внутрішніх органах, роблячи дієти в принципі марними, можна відразу після дослідження протипоказань прийняти рішення про хірургічне втручання. Це дозволить організму оновитися вже без зайвого вантажу. Звичайно, доведеться дотримуватися дієт, але вже не згубних дієт для схуднення, а спеціальних медичних дієт для відновлення здоров'я хворих органів.

Консультація лікаря при ожирінні

У чому плюси хірургічних методів лікування ожиріння

Як не дивно, хірургічні методи лікування ожиріння найменш травматичні в порівнянні з виснажливими дієтами і заняттями в спортзалі. Ви просто позбавляєтеся від жирових клітин. Ви не ризикуєте посадити печінку, нирки, серце і сечостатеву систему в процесі екстремального схуднення.

Швидкість. Хірургічний метод - найшвидший з можливих. Досвідчені лікарі визначать найбільш відповідну методику видалення жирових відкладень. Уже через місяць організм повністю прийде в норму і почне роботу в новому режимі. Можливо, вам доведеться носити стягуючі і масажні бандажі, але це краще, ніж мучитися від голодного болю в шлунку і потрапити на стіл хірурга вже з гастритом або виразкою.

Ефект від операції максимально тривалий. Жирова тканина - це не просто зайва вага і баласт на серцево-судинній системі. При значних обсягах, жирова тканина проявляє власну гормональну активність, накопичує шкідливі речовини і активно вимагає живлення. Після видалення жирових надлишків і установки в шлунок балона, пацієнти дивуються з того, що апетит знизився, більше немає безперервного і виснажливого бажання щось з'їсти.

При різних типах ожиріння рекомендовані різні методи хірургічного лікування:

  • відкачування жиру через невеликі проколи, лапароскопічні операції;
  • хірургічне усунення жирових надлишків за класичною методикою;
  • лапароскопічна операція з утягування або бандажування шлунку, установка балона - щадна методика, рекомендована при відкладеннях вісцерального жиру на внутрішніх органах.

Наша клініка спеціалізується саме на щадних методиках хірургічного лікування ожиріння. Операція на шлунку дає максимально тривалий ефект і дозволяє позбутися не тільки від підшкірних жирових відкладень, а й від небезпечних жирових прошарків на внутрішніх органах, які не видалити жодними дієтами або спортивними вправами. Жирова тканина, що розрослася, заважає нормальній роботі серця, печінки, нирок, руйнує судини і перешкоджає нормальній мозковій діяльності, сприяє розвитку атеросклеротичних змін і може спровокувати розвиток онкологічних захворювань. Якщо ви втомилися від малоефективних дієт, звертайтеся за гарантованим успішним результатом в умовах гарної медичної клініки.

Щадні методики хірургічного лікування ожиріння

Для хірургічного лікування ожиріння існують обмеження. Не можна проводити операцію без попереднього дослідження, на певних стадіях діабету, при онкологічних захворюваннях і загостреннях хронічних хвороб. Алергії, непереносимість анестетиків і загоювальних препаратів також є протипоказаннями до хірургічного втручання.

При незначній кількості жирових відкладень, лікар може не рекомендувати хірургічні методи. Незважаючи на те, що клініка комерційна, дуже бажано прислухатися до рекомендацій.

Лікування ожиріння в Києві

В нашій клініці працюють медики, які отримали спеціалізацію саме на боротьбі з ожирінням. Лікарі та персонал постійно підвищують кваліфікацію, беруть участь в міжнародних семінарах, оскільки проблема боротьби з ожирінням охоплює всі континенти. Досліджуються новітні безпечні матеріали для бандажування та внутрішньошлункових імплантантів, малоінвазивні технології, реабілітаційні методики після операції. Ми готові запропонувати кращі перевірені розробки, повний медичний аналіз і індивідуальний підхід. Звертайтеся за консультацією на гарячу лінію, уточнюйте ціни, приходьте на прийом.