Проблеми із зайвою вагою - справжній біч сучасності. Живучи в досить активному ритмі, люди часто не знаходять часу на харчування і не стежать за тим, що вживають в їжу. Значно посилює проблему і малорухливий спосіб життя.

Якщо ви звикли харчуватися вуличною їжею, а більшу частину дня проводите, сидячи на стільці на роботі, зовсім скоро можуть з'явитися зайві кілограми. У запущених випадках проблема переростає в ожиріння і супроводжується розвитком багатьох супутніх захворювань, які безпосередньо загрожують життю людини.

Харчування фастфудом призводить до ожиріння

При появі зайвої ваги багато хто вирішується на одне, що здається правильним, рішення - сідає на дієту. При цьому прагнення скинути пару-трійку зайвих кілограмів часто не приносить жодного результату. На початку дотримання дієти все відмінно - ви обмежуєте себе в їжі, кілограми поступово зникають. Але варто тільки перейти на нормальне повсякденне харчування, як уся скинута вага повертається на місце, а іноді і в подвійному обсязі.

Чому дієти не допомагають схуднути

Існує кілька причин, за яких дієти не завжди дозволяють позбутися від накопичених зайвих кілограмів:

  1. Зменшення добової норми калорій. Більшість дієт передбачає суворі обмеження в їжі, в результаті організм змушений постійно економити енергію за рахунок зниження швидкості обмінних процесів. Швидкість метаболізму не збільшується при поверненні до звичайного режиму харчування, в результаті калорії не спалюються, а активно накопичуються в проблемних місцях;
  2. Незбалансоване надходження в організм білків, жирів і вуглеводів.
  3. Занадто великі перерви між прийомами їжі, які сприяють уповільненню обмінних процесів;
  4. Порушення правил дієти;
  5. Прийом медикаментів, що впливають на масу тіла.
  6. Порушення режимів роботи і відпочинку;
  7. Занадто часті стресові ситуації.

Дієти мають лише тимчасовий ефект навіть при дотриманні всіх правил і рекомендацій. Якщо ви хочете позбутися від зайвої ваги в довгостроковій перспективі, варто віддавати перевагу хірургічним методам лікування ожиріння.

Ефективність хірургічних методів лікування ожиріння

Хірургічне лікування на даний момент вважається єдиним способом лікування ожиріння патологічного ступеня, воно встигло довести свою ефективність, при цьому отриманий в результаті ефект зберігається на багато років.

Хірургічне лікування дозволяє не тільки продовжити життя пацієнта з проблемами із зайвою вагою, але і усунути всі супутні захворювання, що почали розвиватися в організмі.

Хірургічні методики усунення зайвої ваги застосовуються у випадках, якщо індекс маси тіла перевищує 40, або показник більше 35, але у пацієнта вже почали розвиватися ускладнення і супутні захворювання.

Для проходження операції пацієнту необхідно отримати дозвіл з боку лікаря, а також пройти обстеження у психіатра або психолога.

Для пацієнтів у віці до 18 років операції призначаються тільки після досягнення статевої зрілості.

Лікування ожиріння в нашій клініці в Києві

Наша клініка пропонує клієнтам повний комплекс послуг, пов'язаних з проходженням обстеження і лікуванням патологічного ожиріння хірургічними методиками.

За рахунок малоінвазивного втручання вдається скоротити кількість зайвих кілограмів практично на 70%.

В нашій клініці працюють лікарі з багаторічним досвідом, які постійно підвищують свою кваліфікацію і покращують навички для здійснення найсерйозніших і найскладніших операцій.

Вартість лікування захворювання безпосередньо залежить від того, яка стадія ожиріння буде діагностована у пацієнта, а також від вибору методики боротьби із захворюванням. Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися, зв'язавшись з нами за телефоном, або натиснувши на кнопку «Дізнатися ціну».