Американське керівництво з санітарного контролю за якістю медпрепаратів і харчових продуктів (FDA) дало дозвіл на застосування пристрою MiniMed 670G від Medtronic.

Цей медичний девайс здатний підтримувати рівень глюкози в крові людини, яка хвора на діабет. Коли з'являється така необхідність, він в автоматизованому режимі подає ін'єкцію інсуліну. Перша в історії система, що була схвалена до застосування пацієнтами старше 14 років, які страждають на діабет першого рівня. Завдяки ній життя американців-діабетиків стане набагато простіше.

Інсуліновий шприц MiniMed 670G Організм людей, які страждають на діабет першого рівня, не в змозі самостійно виробляти необхідну кількість інсуліну. Саме цей гормон здійснює контроль над показником глюкози (цукру) в крові. З цієї причини діабетикам потрібно постійно мати при собі інсулін, щоб кілька разів на день робити ін'єкції. Більше немає необхідності стежити за рівнем глюкози в крові завдяки девайсу Medtronic MiniMed 670G, оскільки пристрій сам буде стежити за станом хворого. Перевірка стану пацієнта здійснюється кожні 5 хвилин. Ін'єкція необхідної кількості інсуліну буде вводитися в автоматизованому режимі, коли це буде потрібно.

Джеффрі Шурен, представник фірми Medtronic, сказав:

- MiniMed 670G дасть людям, які страждають на діабет першого ступеня, насолоджуватися своїм життям, а не переживати про ступінь цукру в крові і запасах інсуліну.

Пристрій MiniMed 670G містить сенсор, що показує рівень глюкози, а також інсуліновий «шприц», насос і катетер. Обидві частини приладу фіксуються до людського тіла. Поповнювати резерви інсуліну слід два рази на тиждень. Пристрій не цілком автоматизований, власникам даних пристроїв додатково доведеться заміряти вуглеводи і вносити отримані дані в систему.

MiniMed 670G

Офіційне прийняття MiniMed 670G отримав відразу після вдалого тестування, що проводилося на 123 хворих на діабет 1-го ступеня. Перевірка тривала протягом 3-х місяців. Побічних ефектів не виявлено.

Творці девайса стверджують, що навесні 2017 року прилад з'явиться в продажу. У майбутньому вони планують продовжити розробляти його і проводити нові тести, щоб він був доступний для дітей до 14 років.

Джерело: http://ipkey.com.ua