fbpx

Новини та поради

клініки

Новини та корисні поради

Чи допоможе бандаж при грижі живота

Пупкова, пахова грижа або грижа білої лінії живота - поширена проблема, що виникає через розходження м'язів очеревини. Внутрішні органи частково випинаються назовні, завдаючи дискомфорт пацієнту. Єдиний ефективний спосіб назавжди позбутися від проблем, пов'язаних з грижею, - хірургічне втручання.

Чому дієти не допомагають при ожирінні

Проблеми із зайвою вагою - справжній біч сучасності. Живучи в досить активному ритмі, люди часто не знаходять часу на харчування і не стежать за тим, що вживають в їжу. Значно посилює проблему і малорухливий спосіб життя.

Грижа живота - коли звертатися до лікаря

Грижа живота - одне з тих захворювань, з якими люди можуть жити багато років, тому що воно не завжди доставляє сильний дискомфорт. Але це небезпечна патологія, адже у будь-який момент грижа може ущемитися або прорватися. І якщо вчасно не буде надана допомога, не виключений летальний результат.

Ожиріння: методи лікування в XXI столітті

Ожиріння є найбільш поширеною формою метаболічних недуг, що призводять до порушень в роботі організму і тяжких наслідків. Тому на проблему надмірної ваги не можна закривати очі, з нею потрібно боротися. Розглянемо сучасні методи лікування ожиріння.

Профілактика гриж живота

Грижа живота - це патологічний стан, для якого характерно випинання черевних органів через передню стінку очеревини, а іноді ще й переміщення кишкових петель або органів в діафрагмальні і брижові отвори.

Камені в жовчному міхурі - не вирок

Камені в жовчному міхурі і протоках - проблема кожного сьомого мешканця нашої планети, при цьому до захворювання схильні не тільки дорослі, а й підлітки. Варто відзначити, що жінки частіше страждають від цієї патології, що пояснюється деякими гормональними процесами.

Чи можна жити без жовчного міхура

Холецистектомія - операція з видалення жовчного міхура - є серйозним хірургічним втручанням. Її незмінний наслідок - стрес, подолання якого потребуватиме тривалої адаптації. Однак у переважної більшості пацієнтів, які перенесли операцію, організм з плином часу приходить в норму.

Ожиріння - до якого лікаря звернутися за допомогою

Ожиріння - наслідок неправильного і незбалансованого харчування, найчастіше проявляється на тлі гормональних розладів, депресій, стресів. Сучасне суспільство висуває до зовнішнього вигляду надто суворі вимоги, особливо стосовно жінок.

Запис на прийом / консультацію
Невірне введення
Невірне введення
Невірне введення

Коротко про нас

Наша клініка дотримується популярною у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery, це оптимальна анестезія, розроблена за авторською методикою, плюс оптимальна хірургія.   Також ми активно застосовуємо новітні біозварювальні технології, що дозволяє значно скоротити час самої операції і час післяопераційної реабілітації.

Контакти

Україна, м Київ, вул. Юрія Кондратюка, 8

+380 (50) 684-81-37Написать в Viber

Facebook
Instagram