Лапароскопічна герніопластика є сучасним високоефективним хірургічним методом оперування гриж живота, що дозволяє істотно зменшити післяопераційні болі і скоротити терміни одужання. Операція проводиться через невеликі отвори довжиною 0,5-1,5 см.

Етапи та техніка операції

Розріз черевної порожнини відбувається за допомогою спеціальної тонкої трубки - троакара. Через нього хірург вводить в черевну порожнину лапароскоп, який підключений до відеокамери і джерела світла, що дозволяють виводити зображення на монітор і стежити за ходом операції. Далі в черевну порожнину вводять ще два троакари, через які вводяться необхідні для операції інструменти: зажим для захоплення тканини й інструмент для закріплення синтетичного матеріалу (3D сітки).

3D-сітка - імплант, призначений для герніопластики гриж

Лапароскопічна операція виконується під загальним наркозом і зазвичай не займає більше однієї години. Після лапароскопічної герніопластики не потрібен тривалий період реабілітації, вже наступного дня пацієнти можуть відправлятися додому. Як правило, післяопераційний біль в області проколів проходить за 1-2 дні. Повертатися до звичної життєдіяльності можна через два тижні після операції, але тільки після обов'язкового огляду у хірурга. У цей період рекомендується уникати фізичних навантажень і занять спортом.

Переваги

У порівнянні з традиційними методами оперування органів черевної порожнини лапароскопічна герніопластика має ряд істотних переваг. Таке оперативне втручання здійснюється через три невеликих розрізи, які легко загоюються і залишаються практично непомітними. Це дозволяє уникнути травмування м'язової тканини, що сприяє більш швидкому одужанню і поверненню до звичного життя. Традиційна герніопластіка, що проводиться при відкритому видаленні грижі, вимагає виконання великого шкірного розрізу. Це серйозно травмує м'язову тканину і збільшує реабілітаційний термін. При цьому всі навантаження після такої операції лягають на шви. Оскільки стійкий рубець формується близько 4-х місяців, то будь-які фізичні навантаження в цей період заборонені, так як вони можуть привести до розтягування рубця і рецидиву грижі. При лапароскопічній герніопластиці синтетична латка на грижовий отвір накладається рівномірно зсередини черевної порожнини, що дозволяє знизити термін повної реабілітації до 10 днів.

Лапароскопічна герніопластика в Києві, ціна, відео операції

Нижче наведено відео лапароскопічної герніопластики, проведеної в нашій клініці шляхом зварювання країв очеревини над сітчастим імплантом з використанням апарату «Патонмед», що дозволило мінімізувати інтраопераційну крововтрату, значно зменшити витрату операційного і шовного матеріалу і скоротити час самої операції.

Вартість лапароскопічної герніопластики в Києві варіює в самих різних межах і залежить від клініки і рівня кваліфікації лікаря-хірурга. На вартість впливає кілька чинників і в кожному окремо взятому випадку розраховується індивідуально. Сюди входить вартість доопераційного дослідження, вартість операції і післяопераційна підтримка.

Якщо вам призначили операцію з видалення грижі живота, то не варто вдаватися до послуг малокваліфікованих лікарів. Пам'ятайте, здоров'я безцінне! Довіряти своє життя слід тільки професіоналам, які мають великий досвід в даній сфері медицини. Звертаючись до послуг наших фахівців в Києві, ви завжди отримаєте грамотну консультацію і зможете негайно почати лікування. Наша клініка спеціалізується на лапароскопічних оперативних втручаннях даного типу.