Медична

енциклопедія

Медична енциклопедія

Хронічний парапроктит

Свербіж, біль і дискомфорт в анальній області ігнорується більшістю доти, доки больові відчуття не перевищать больовий поріг індивіда. І лише потім вони звертаються за допомогою до лікаря-проктолога, вимагаючи швидкого зцілення. Неприємні відчуття в задньому проході можуть бути симптомом безлічі недуг, запустивши які пацієнт ризикує життям.

Гострі анальні тріщини

Анальні тріщини - це ураження слизової оболонки стінок заднього проходу. Візуально виглядає як довгий розрив слизової, що оголює м'язову тканину. Довжина зазвичай не перевищує двох сантиметрів, а ширина і глибина - декількох міліметрів.

Хронічний геморой

Геморой - найпоширеніше проктологічне захворювання. Статистика стверджує, що кожні 7 з 10 людей в світі зштовхуються з симптомами геморою. Делікатність проблеми часто стає причиною самолікування і звернення до лікарів уже в занедбаній стадії. А це призводить до серйозних наслідків.

Гострий геморой

Геморой являє собою захворювання, на тлі якого розширюються гемороїдальні вени, і протікає запальний процес. Навколо прямої кишки утворюються вузлики, і спорожнення кишечника супроводжується болями. Якщо вчасно не звернутися до лікаря проктолога, то захворювання прийме хронічну форму.

Хронічні анальні тріщини

За даними статистики анальні тріщини знаходяться в трійці «лідерів» серед проктологічних захворювань нарівні з гемороєм і парапроктитом. Захворювання являє собою порушення цілісності структури слизової в задньому проході.

Гострий парапроктит

Парапроктитом є гнійне запалення клітковини, що оточує пряму кишку. Найменше зволікання з лікуванням загрожує важкими ускладненнями, аж до летального результату.

Як вилікувати грижу живота

Грижа живота - повне, а також часткове виходження органів, розташованих в черевній порожнині, через розриви в черевній стінці, що утворилися природним або штучним шляхом.

Геморой (внутрішній, зовнішній, комбінований)

Геморой - захворювання, що розвивається на прямій кишці та супроводжується запальними процесами, утворенням вузлів на гемороїдальних венах. Нерідко недуга розвивається через часті підняття важких предметів. Страждають від цього важкого захворювання і пацієнти, схильні до варикозу, запорів. Через сильний тиск в процесі дефекації травмуються вени, розташовані біля заднього проходу, тут розвивається запалення. Якщо своєчасно не розпочати лікування, хворого чекають численні негативні наслідки.

Чому утворюються камені в жовчному міхурі

Холелітіаз або жовчнокам'яна хвороба характеризується утворенням конкрементів в жовчовивідних структурах або в жовчному міхурі. Патологія вважається широко поширеною і зустрічається переважно у дорослій категорії пацієнтів, причому у жіночого населення помітно частіше (в 3-8 разів).

Хронічний холецистит

Правильна харчова поведінка дозволяє проживати довге і щасливе життя без неприємних захворювань. А зловживання шкідливою їжею і алкоголем нерідко призводить до серйозних наслідків, одне з таких захворювань - холецистит.

Діагностика хвороб жовчного міхура

Жовчний міхур - це орган системи травлення. Його основне завдання - накопичувати жовч і регулювати її надходження в дванадцятипалу кишку при прийомі їжі. Без нього неможливе нормальне травлення, надходження поживних речовин в організм.

Холецистит або запалення жовчного міхура

Запалення жовчного міхура (або холецистит) - найбільш поширене ускладнення при жовчнокам'яній хворобі. Але причиною розвитку захворювання також можуть стати й інші фактори: застій жовчі, тривале голодування, різні розлади вегетативного характеру, анатомічні особливості організму, травми різної тяжкості.

Ожиріння і вагітність

Багато хто вважає, що зайва вага не має негативного впливу на вагітність, але це не так. Надмірна маса тіла - не тільки косметичний дефект. Ожиріння є причиною особливого перебігу вагітності і може нести для дитини певні ризики.

Fast Track Surgery (FTS)

Хірургія прискореного одужання - термін, що позначає мультимодальну стратегію ведення хворих, яка спрямована на оптимізацію кожної стадії періоперативного ведення і включає інформацію про процес підготовки до хірургічного втручання, підтримку електролітної рівноваги, уникнення нудоти після проведення операції, правильне знеболення і визначення правильних критеріїв виписки хворого зі стаціонарного закладу.

Дитяче ожиріння: причини і наслідки

Сучасні малюки і підлітки досить часто страждають від ожиріння - проблеми, яка ще півстоліття назад не була настільки актуальною. Калорійна їжа, різноманітність солодощів, гіподинамія - фактори, які провокують розвиток ожиріння у кожної сьомої дитини.

Чим небезпечне ожиріння

Ожиріння - це не просто естетична проблема, яка доставляє певні незручності в повсякденному житті. Це реальний медичний діагноз, захворювання, з яким необхідно боротися.

Пілонідальна кіста куприка

Пілонідальна кіста куприка зустрічається у однієї людини з трьох сотень. Це захворювання не на слуху, як наприклад, геморой. Куприкова кіста таїть у собі багато небезпек, адже хвороба проявляється не відразу, може довгі роки ніяк себе не показувати, але загострившись, заподіює величезні незручності і проблеми.

Грижа живота, що це?

Грижа являє собою небезпечне захворювання, при якому внутрішні органи виходять із займаного положення в організмі, не порушуючи цілісність оболонки, що їх покриває, через існуючі або патологічно сформовані отвори.

Коротко про нас

Наша клініка дотримується популярною у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery, це оптимальна анестезія, розроблена за авторською методикою, плюс оптимальна хірургія.   Також ми активно застосовуємо новітні біозварювальні технології, що дозволяє значно скоротити час самої операції і час післяопераційної реабілітації.

Контакти

Україна, м Київ, вул. Юрія Кондратюка, 8

+380 (44) 229-14-38

+380 (67) 403-70-48

+380 (50) 684-81-37