Геморой вважається справжнім бичем сучасного суспільства. Фактори виникнення цього захворювання численні і різноманітні, тому ніхто не може бути застрахований від такої негативної недуги. Незважаючи на численні методики лікування геморою, позбутися хвороби непросто, адже більшість способів дають лише тимчасове полегшення. Одним з найбільш інноваційних методів терапії геморою є трансанальна гемороїдальна дезартерізація.

Вона має кілька різновидів, відрізняється високою ефективністю і допомагає скоротити період реабілітації.

Трансанальна гемороїдальна дезартерізація THD

Ця методика впроваджена відносно недавно і вже отримала безліч позитивних відгуків про застосування. Під час втручання усуваються патології будови гемороїдальних вузлів, а не проводиться їх видалення. Це забезпечує малоінвазивний і більш щадний спосіб позбавлення від недуги. Суть методу - перев'язка кінцевих гілок, що живлять гемороїдальні вузли артерій. Точність методики забезпечується спеціальним обладнанням: проктоскоп з доплерівським датчиком, що визначає місця локалізації артерій.

Обладнання для трансанальної гемороїдальної деартеріалізації

Проктоскоп також є забезпечений спеціальним віконцем для накладання швів в місцях перев'язки. Після цього відділ прямої кишки складається вище рівня краю. Подібна процедура називається пексія або гофрування і спрямована на попередження подальшого випадання гемороїдальних вузлів. Найбільшу ефективність процедура показала при лікуванні геморою на другій і третій стадії.

Період відновлення характеризується меншими больовими і дискомфортними відчуттями для пацієнта. Зазвичай негативні симптоми проходять через 1-2 дні після процедури, а до звичного ритму життя можна буде повернутися через три-чотири дні. Щоб уникнути повторних рецидивів захворювання, слід усунути негативні чинники, що його провокують, а також переглянути режим харчування і фізичної активності.

Трансанальна гемороїдальна дезартерізація HAL-RAR

Існуючий метод був досить вивчений і доповнений за рахунок підтяжки гемороїдальних вузлів (абревіатура RAR). Робиться це також під час процедури і дозволяє усунути геморой вже на третій і четвертій стадії. Якщо раніше кінцева стадія захворювання вимагала виключно хірургічного втручання, то з новими методиками можна позбутися від недуги максимально швидко і безпечно.

Схема проведення трансанальної гемороїдальної деартеріалізації

Переваги цього методу:

  • Відсутність відкритих ран і пошкоджень шкірного покриву після процедури.
  • Швидкий період реабілітації.
  • Відсутність протипоказань.
  • Висока ефективність лікування.

Звичайний протокол обстежень перед хірургічним втручанням замінюється найпростішими аналізами. Крім того, процедура може виконуватися при діагностованих патологіях анального каналу, але ж це одне з протипоказань до звичайної операції.

Проведення трансанальної гемороїдальної деартеріалізації (THD і HAL-RAR) в нашій клініці в Києві

Наша клініка одна з перших стала пропонувати пацієнтам інноваційну перев'язку гемороїдальних вузлів. Зараз на рахунку наших фахівців сотні успішно виконаних операцій, а також відгуки від вдячних клієнтів, які вже тривалий час живуть без цієї підступної недуги. Ми виконуємо процедуру трансанальної гемороїдальної дезартерізації THD і HAL-RAR, попередні обстеження, а також допомагаємо в період реабілітації. Дізнатися вартість і задати всі питання можна за вказаним телефоном або натиснувши на кнопку "Уточнити ціну".

Записавшись на прийом і обговоривши з лікарем-проктологом можливі нюанси і доцільність проведення процедури саме для вашого випадку, можна нарешті позбутися від цього захворювання назавжди.