Тромбектомія гемороїдального вузла - сучасний популярний метод, після якого можливо позбутися від болю, дискомфорту і проблем, викликаних пізніми стадіями геморою. Не випадково ця хвороба в народі давно стала синонімом серйозних життєвих негараздів: без своєчасного лікування геморой перетворить ваше життя в огидний кошмар.

На жаль, сьогодні багато людей все ще соромляться йти до лікаря-проктолога, вважаючи проблему делікатною. У підсумку, сумний, очевидний результат - хвороба переходить в пізні стадії, завдаючи жахливі муки. Тромбектомія - один з кращих методів хірургічного вирішення проблеми тромбів в задньому проході. Швидка процедура передбачає низький ступінь вторгнення в організм. Реабілітація після операції - короткочасна. Ці переваги, а також доступна ціна роблять тромбектомію популярної методикою серед пацієнтів із занедбаним гемороєм.

Ускладнення на пізній стадії геморою

Гемороїдальні шишки - неприємне ускладнення геморою, на яке не вийде закрити очі і просто «потерпіти». Різкий біль, що не стихає, свербіння і печіння в ділянці анального проходу супроводжують пацієнтів цілодобово. Стояти, ходити - ці звичайні справи викликають жахливий дискомфорт, не кажучи вже про те, щоб сісти кудись.

Виникнення тромбозу гемороїдальних вузлів

Коли пошкоджені вени запалені досить довго, а хвороба перейшла на 3-4 стадію гострої фази, затягувати з походом до лікаря вже ніяк не вийде. Необхідність термінового хірургічного втручання дамокловим мечем висить над кожним пацієнтом. Регулярний біль, впоратися з яким не допоможуть анальгетики, є викликаний спазмом сфінктера в анусі.

На цій стадії захворювання гемороїдальні вузли «виходять» назовні. Прискорити процес випадання і ускладнити завдання можуть сильні фізичні навантаження, запор і звичка «тужитися» при дефекації. При цьому м'язи сфінктера затискає спазм: нормальний кровообіг перекрито, кров застоюється в запалених венах, утворюючи згустки. Саме ці згустки і є тромбами, що заподіюють стільки неприємних відчуттів.

Випадання гемороїдальних вузлів - показання до проведення тромбектомії

Запалені вузли, що випали, на 3-4 стадії геморою будуть темно-червоними, фіолетовими, на дотик дуже щільними. Будь-який дотик до них викликає пекучий біль. Крім того, через пошкодження і випадання вузлів запалення може поширитися по всій області органів малого тазу, що загрожує ускладненнями.

Чим загрожує гемороїдальний тромбоз

На пізніх стадіях недуги більшість пацієнтів перестає соромитися, відправляється до лікаря. Проблема з розряду делікатних переходить в розряд «тих, що вимагають негайного вирішення». Затягувати з хірургічним втручанням в разі випадання вузлів з тромбами - смерті подібно. Від довгого застою крові в венах починається некроз. Поразка крові поширюється по всій періанальної області, тканини починають відмирати.

Ціною сорому може стати госпіталізація, тривале лікування і наступні ускладнення на все життя.

Тромбектомія гемороїдальних вузлів: переваги методики

Суть методу тромбектомії - видалення запалених вузлів. Щоб знизити ступені інвазії і навантаження на організм пацієнта, сьогодні застосовуються технології електрокоагуляції або радіохвиль. Другий спосіб вважається більш сучасним і популярним: рубці заживають швидше, місце, де були вузли, практично не кровить.

Проведення процедури тромбектомії гемороїдальних вузлів

Операція дуже швидка, проста. Головний плюс методики - короткий термін реабілітації. Не доведеться лежати в палаті, оскільки відразу після операції можете йти додому.

Загальний наркоз не потрібен, достатньо буде місцевої анестезії. Через мікроскопічні надрізи (3-5 мм) у вузол вводять спеціальний розчин (він розм'якшує згустки крові), а потім видаляють тромби. Час операції залежить від ступеня тяжкості захворювання, але на один вузол досить кількох хвилин.

Місцева анестезія при тромбектомії гемороїдальних вузлів

В результаті тромбектомії пацієнт:

  • не відчуває дискомфорту від малотравматичної операції;
  • не має необхідності залишатися на стаціонарному лікуванні;
  • відразу відчуває полегшення (йде біль, спадає набряк);
  • отримує ефективне і швидке рішення проблем запущеного і гострого гемороїдального стану.

Реабілітація займає 3-4 дні. В цей час хворому призначають знеболюючі препарати. Необхідно ретельно стежити за гігієною анальної області, щоб не спровокувати зараження.

Тромбектомія гемороїдального вузла в Києві

Якщо вам необхідно, щоб операцію виконали професіонали з великим досвідом за плечима, зверніться в нашу клініку. Тромбектомія лідирує серед напрямків хірургічних втручань, якими займаються наші лікарі. Крім того, ця процедура доступна за ціною. Точну вартість можна розрахувати разом з нашими співробітниками: вона залежить від обсягу маніпуляцій, кількості гемороїдальних вузлів, ступеня занедбаності хвороби.

Зателефонуйте нам прямо зараз і запишіться на прийом! Геморой - не та хвороба, з якою можна зволікати.