Радіохвильове видалення хронічної анальної тріщини - це оперативне висічення ураженої частини анального отвору. Суть даного сучасного методу полягає в тому, що досвідчений хірург задіює при висічення електрод спеціального сучасного апарату.

Висічення тканин проводиться потоком високочастотних радіохвиль, спрямованих на уражену ділянку. Клітини під час процедури чинять опір впливу радіохвиль, що автоматично призводить до утворення теплової енергії. За рахунок цього відбувається поділ і висічення тканин.

Призначення та особливості хірургічної процедури

Процедура радіохвильового видалення тріщини призначається в разі, якщо консервативне лікування не принесло позитивного ефекту, а також, якщо відзначається хронічний перебіг захворювання.

Анальна тріщина перед процедурою радіохвильового видалення

Основні переваги методу

Використання радіохвиль при видаленні тріщини замість стандартних хірургічних методик характеризується досить великою кількістю переваг:

  • Короткочасне загоєння. Це досягається за допомогою щадного впливу випромінювань. Вони не чинять тиск на тканини і не пошкоджують їх механічно;
  • Незначний больовий фактор, заснований на відсутності роздратування нервових закінчень. У процесі втручання не ушкоджуються навколишні тканини і немає м'язового спазму;
  • Високий рівень безпеки - радіоелектрод повністю виключає ймовірність появи опіку;
  • Ідеальний косметичний післяопераційний ефект - на ділянці проведення операції не залишається грубого рубця, не деформується форма анального отвору;
  • Мінімальний час відновлення. Людина досить швидко повертається до повноцінного життя.

Радіохвильовий метод відрізняється кровоспинним ефектом. При здійсненні даної процедури пошкоджується мінімальна кількість судин, чого немає при розрізі тканин звичайним скальпелем.

Техніка проведення операції

Пацієнти госпіталізуються виключно в день проведення процедури. Видалення проводиться під легким спинномозковим знеболенням, іноді проставляється внутрішньовенна седація. Безпосередньо перед видаленням тріщини лікар усуває спазм сфінктера, трохи розширює отвір і висікає елементи тріщини, що утворилася. Лікар може видалити гемороїдальні вузли. Дана операція дозволяє знизити загальну травматизацію, зменшує ризик появи ускладнень і прискорює реабілітацію.

Підготовка до процедури і реабілітація

Перед операцією пацієнт направляється на певні обстеження. Здаються аналізи крові - біохімія, клініка, визначення резус-фактора і на групи крові. Ще одним важливим лабораторним аналізом є загальне дослідження сечі. Одночасно з цим потрібно пройти ЕКГ, флюорографію, колоноскопію. Слід пройти консультацію терапевта, а також анестезіолога. Якщо у пацієнта відзначаються паралельні захворювання, лікар проктолог направить пацієнта на прийом до профільних фахівців.

Аналізи перед проведенням радіохвильового видалення хронічної анальної тріщини

Відновлення після операції

В процесі лікування людина отримує якісний догляд і необхідне безпечне знеболення. Проводиться грамотна антибактеріальна і симптоматична терапія. Період післяопераційного відновлення займає близько 2-3 днів. У більшості ж випадків людина повертається до звичайного режиму на наступний день після процедури або через кілька годин. Протягом двох місяців після проведення хірургічного втручання лікарі радять обмежити щоденні навантаження і строго слідувати рекомендованій лікарем схемі харчування.

Радіохвильове видалення хронічної анальної тріщини в нашій клініці в Києві

В нашій клініці в Києві радіохвильове видалення хронічної тріщини анального отвору проводять лікарі, які мають високий рівень кваліфікації. Вони підбирають ефективний і одночасно щадний курс терапії, заснований на малотравматичній інноваційній сучасній хірургії.

Вартість радіохвильового висічення хронічної анальної тріщини безпосередньо залежить від обсягу проведених хірургічних маніпуляцій, від рівня розвитку патології, від наявності або відсутності необхідності проводити лікування супутніх захворювань. Дізнатися ціну процедури можна, зателефонувавши або натиснувши на спеціальну кнопку на сайті "Уточнити ціну".