Висічення зовнішніх гемороїдальних вузлів - це хірургічне втручання, необхідність в якому виникає при неефективності консервативного лікування або в період загострення захворювання. Процедура проводиться за допомогою традиційних і малоінвазивних методик. Спосіб видалення підбирається індивідуально для кожного пацієнта.

Хірургічні маніпуляції спрямовані на видалення запалених шишок і попередження рецидивів. Суть процедур полягає в порушенні процесів кровообігу в гемороїдальних вузлах, що супроводжується їх відмиранням.

Показання до проведення

Для проведення відкритого хірургічного втручання існує цілий ряд абсолютних показань:

  • Внутрішня або зовнішня форма геморою на 4 стадії прогресування.
  • Наявність великих гемороїдальних вузлів при геморої 3 ступеня розвитку.
  • Комбінований перебіг або тромбоз гемороїдальних вузлів.
  • Низька ефективність консервативної терапії або рецидиви.

Зовнішня форма геморою

Малоінвазивні методи видалення можуть бути використані за відсутності екстреного втручання. Метою таких операцій є попередження розвитку ускладнень і відновлення естетичних показників.

Протипоказання

Хірургічні втручання для видалення гемороїдальних вузлів неприпустимі при наявності важких супутніх захворювань і серцевої недостатності. Серед абсолютних протипоказань слід виділити цукровий діабет, імуносупресивні стани й онкологічні процеси в організмі.

При вагітності хірургічне видалення також не проводиться, але це протипоказання є умовним. Це обумовлено тим, що після видалення немає гарантії, що вузли не з'являться знову. У більшості випадків після народження дитини геморой проходить самостійно.

Методики проведення

Висічення гемороїдальних вузлів проводиться за допомогою відкритої хірургічної операції і малоінвазивних методик. Спосіб лікування визначається для кожного пацієнта з урахуванням ступеня прогресування захворювання й індивідуальних особливостей організму.

Кріодеструкція

Заморожування гемороїдальних вузлів за допомогою рідкого азоту. Серед переваг слід виділити швидке проведення - некроз і відторгнення відбувається вже через 3 хвилини. Операція проводиться без знеболювання, так як низькі температури знімають дискомфорт. Для видалення великих шишок необхідно проводити процедуру 2-3 рази.

Висічення зовнішніх гемороїдальних вузлів методом кріодеструкції

Лазеротерапія

Операція здійснюється за допомогою спеціального обладнання - аноскопа, який автоматично визначає розширені вени і впливає на них за допомогою лазера. Процедура є щадною і не вимагає реабілітації. Сусідні тканини не ушкоджуються, на шкірному покриві і слизовій оболонці рубці відсутні.

Хірургічне втручання

Проводиться за методом Міллігана-Моргана. Операція ефективна при 3 і 4 стадії прогресування зовнішнього геморою. Процедура передбачає усунення шишок за допомогою електроножа або скальпеля. Переваги полягають у тому, що рецидиви виключаються повністю.

Висічення зовнішніх гемороїдальних вузлів в Києві

Довіряти оперативне втручання при геморої слід досвідченим фахівцям. У нашій клініці працюють справжні професіонали, на рахунку яких сотні вдалих хірургічних втручань.

Уточнити вартість висічення зовнішніх гемороїдальних вузлів можна за телефоном або на сайті в розділі «Уточнити ціну». Розцінки залежать від обсягу майбутніх робіт і стадії прогресування хвороби. Попередньо необхідно записатися на консультацію до лікаря-проктолога, який призначить комплексну діагностику. Такий підхід виключить ймовірність розвитку ускладнень при проведенні процедури і в процесі реабілітації.