Запалення гемороїдальних вузлів в перших стадіях захворювання - проблема, з якою зіткаються багато чоловіків і жінок різного віку. Це пов'язано з різними факторами, але ось лікування зазвичай зводиться до однієї єдиної правильної процедури - інфрачервоної коагуляції. Що являє собою ця маніпуляція, кому вона показана, і як до неї підготуватися? Давайте коротко дізнаємося про все.

Одним із сучасних способів боротьби з гемороєм є нескладна маніпуляція, що проводиться із застосуванням спеціального обладнання. Називається вона інфрачервоною коагуляцією і проводиться під дією високих температур (променів) на проблемні ділянки гемороїдальних вузлів. В ході процедури здійснюється перекриття шляхів, що живлять утворені вузли, які згодом відмирають. Більш детально це виглядає наступним чином:

  • пацієнт розташовується в колінно-ліктьову позу, після чого в анальний отвір вводиться аноскоп, який відкриває доступ до вузлів;
  • через аноскоп до шишок підводиться накінечник апарату і закріплюється на слизовій;
  • світло інфрачервоного променя (з декількох сторін) проникає до слизової утворених гемороїдальних шишок, нагріває їх високими температурами, утворюючи опік;
  • процедура відкриває доступ до ніжки внутрішнього вузла, закриваючи до нього шляхи надходження крові разом з поживними речовинами;
  • через відсутність умов для розвитку гемороїдальний вузол поступово відмирає;
  • залишки від шишки відсихають і виводяться з організму разом з каловими масами.

Процедура інфрачервоної коагуляції гемороїдальних вузлів

Питання по темі, що часто ставляться

З огляду на досить інтимний характер захворювання і страх безлічі пацієнтів перед лікарем-проктологом і всіма можливими маніпуляціями, що робляться під його контролем, виникає ряд питань, відповідями на які цікавляться до відвідування фахівця. Розглянемо їх.

Які показання до застосування процедури?

Внутрішній геморой на перших стадіях захворювання.

Чи це боляче?

Процедура проводиться із застосуванням сучасного коагулятора, завдяки чому характеризується мінімальним ступенем інвазивності і болючості.

Який час триває процедура?

Час і кількість необхідних маніпуляцій залежить від складності протікання хвороби. Один сеанс коагуляції дозволяє обробити до трьох вузлів, триває близько півгодини. Наступні процедури можна проводити тільки через деякий час - все індивідуально і вимагає комплексного обстеження. В середньому може знадобитися від одного до шести процедур.

Чи потрібно лягати в лікарню?

Ні. Операція проводиться без необхідності в госпіталізації.

Чи будуть шрами?

Ні, перевага даного методу боротьби з гемороєм - відсутність післяопераційних шрамів.

Яка ефективність лікування інфрачервоною коагуляцією?

Будь-який результат залежить від першопричини захворювання. Метод ефективний, але має ряд недоліків, з якими може зіткнутися будь-який пацієнт. До них відносяться: можливість розвитку кровотечі при травмуванні слизової при дефекації; ризик рецидиву.

Чи існують протипоказання?

Так, звичайно. Перед проведенням процедури лікар-проктолог ретельно вивчить ступінь захворювання і інші особливості пацієнта, після чого призначить потрібний комплекс лікування. За відсутності протипоказань може бути застосований метод коагуляції.

Як підготуватися до процедури?

Комплексне обстеження, очищення кишечника і відмова від важкої їжі за 24 години до проведення маніпуляції.

Комплексне обстеження перед інфрачервоною коагуляцією гемороїдальних вузлів

Коагуляція гемороїдальних вузлів в Києві

Лікар-проктолог нашої клініки - це фахівець свого профілю. Він зробить всі необхідні дослідження вашої проблеми, вивчить і призначить єдине правильне лікування. І не варто боятися, будь-яка процедура тут проводиться з використанням найсучаснішого обладнання.

Інфрачервона коагуляція гемороїдальних вузлів, всі необхідні маніпуляції з дослідження стану прямої кишки і анального отвору - будь-які заходи будуть виконуватися під ретельним контролем з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Вартість послуг залежить від складності випадку і кількості підготовчих заходів (комплексне обстеження, проктоскопія, аналізи ...). З усіх питань, що стосуються послуг нашої клініки, радимо звертатися через форму зв'язку або за допомогою натискання кнопки «Уточнити ціну».

Професіоналізм, лояльність, комфортні умови, сучасні методи дослідження та проведення процедур, чесні ціни та індивідуальний підхід - все це гарантує наша клініка в Києві.