Боротьба з гемороєм включає в себе багато методів. Консервативна терапія включає застосування таблеток і мазей, а також ректальних супозиторіїв, які допомагають знизити набряклість і болючість ураженої області. Такі методи доступні і відносно ефективні, але тільки, якщо захворювання діагностоване на ранній стадії. У разі запущеного геморою вони не «працюють» і тільки призведуть до втрати дорогоцінного часу.

Оперативне лікування геморою - складний процес із тривалою реабілітацією і надзвичайно хворобливими проявами для пацієнта. Хорошою альтернативою хірургічного видалення гемороїдальних вузлів є лазерна коагуляція. Це сучасний малотравматичний спосіб, при якому шишки і вузли січуться лазерним променем з подальшим припіканням тканин. Процедура ефективна навіть на запущених стадіях, дозволяє швидше повернутися до звичного способу життя та з мінімальним ризиком рецидивів.

Основні причини збільшення гемороїдальних вузлів

Захворювання кишкового тракту, а також області заднього проходу є компетенцією лікаря-проктолога. Гарний фахівець не обмежиться місцевим оглядом і обов'язково проведе необхідні аналізи та обстеження, що дозволяють виявити причину збільшення гемороїдальних вузлів.

Аналізи перед лазерною коагуляцією гемороїдальних вузлів

Поширені фактори появи геморою:

  • Надлишкова маса тіла.
  • Тривале перебування в сидячому стані.
  • Похибки харчування.
  • Спадкова схильність.
  • Судинні патології в організмі.

За різними даними, гемороєм страждає від 30 до 80% населення. Більше половини з них можуть «похвалитися» запущеною стадією захворювання, при якому єдиним виходом стане оперативне втручання. Якщо проктолог поставив вам третю або четверту стадію хвороби, саме час детальніше дізнатися про процедуру лазерної коагуляції гемороїдальних вузлів.

Як проводиться лазерна коагуляція

Прогресування захворювання призводить не тільки до розширення кавернозних тел анального каналу, але і до формування гемороїдальних вузлів. Такі «шишки» ускладнюють кровотік, травмуються каловими масами і кровоточать, а також приносять багато страждань при ходьбі, сидінні і навіть в розслабленому стані. Защемлення шишки, що випала, сфінктером може призвести до порушення кровопостачання в цій зоні, відмирання тканин і подальшого сепсису. Терпіти подібні муки безглуздо, адже зараз існує багато передових методик лікування гемороїдальних вузлів, зокрема - лазерна коагуляція.

Основні етапи підготовки і проведення процедури:

  1. Попередньо фахівець збере необхідну інформацію про можливі протипоказання, особливості розвитку захворювання. Також необхідно буде пройти ряд лабораторних обстежень.
  2. Напередодні операції слід обмежитися легкою вечерею, а вранці використати мікроклізму. Важливо, щоб пацієнт відмовився від їжі в день звернення, але при цьому збільшив споживання рідини.
  3. Підготовка до процедури включає обробку області ануса антисептичним розчином, а також точне визначення місць розташування гемороїдальних вузлів, що підлягають видаленню. Робиться це за допомогою спеціального приладу - аноскопа.
  4. Місцевий наркоз вводиться безпосередньо в область гемороїдальних утворень. Після цього починається саме видалення.
  5. За один сеанс за допомогою лазерної коагуляції можна видалити до трьох шишок, в той час як вплив струмом припускає припікання тільки одного новоутворення. Лазерний промінь припікає судини, ізолюючи збільшену область від загального кровотоку. Загальний час впливу займає кілька хвилин.

Місцевий наркоз при лазерній коагуляції гемороїдальних вузлів

Подальша реабілітація займає від п'яти до десяти днів. Важливо, щоб пацієнт дотримувався дієти, знизив фізичні навантаження, а також точно виконував приписи лікаря. У перші дні не дозволяється сидіти (нетривалий час можна спиратися на одну сторону), на час всього періоду лікування протипоказаний алкоголь.

Проведення лазерної коагуляції гемороїдальних вузлів в Києві

Зважитися на подібне втручання непросто. Важливе значення також має і вибір клініки та фахівця, що має достатню кваліфікацію і досвід подібних операцій.

У нашому центрі - тільки сучасне і надійне обладнання, що дозволяє виконати процедуру максимально точно. Наші фахівці пройшли відповідну підготовку і мають великий практичний досвід виконання лазерної коагуляції. Звернувшись до нас, ви зможете розраховувати на уважне ставлення, професійну допомогу та надання консультативної допомоги з питання подальшої реабілітації. Всі питання, що цікавлять, ви зможете обговорити у реєстратора, а також на прийомі у лікаря нашої клініки. Вартість процедури можна дізнатися, зателефонувавши нам або натиснувши на кнопку "Уточнити ціну".