fbpx

Оперативна

гінекологія

Гінекологічні операції

Лапароскопія маткових труб

Захворювання фалопієвих (маткових) труб можуть бути викликані потраплянням інфекції в урогенітальний тракт і органи малого тазу, тривалим використанням внутрішньоматкових контрацептивів, хірургічними операціями, штучним перериванням вагітності.

Лапароскопія міоми матки

Лапароскопічна міомектомія є одним з операційних методів з видалення доброякісних новоутворень матки. До них відносяться міоми (пухлини), що складаються з м'язової та сполучної тканини. Основна локалізація міоми (більше 90%) - тіло матки, в інших випадках, це може бути шийка органу, або зона зв'язкового апарату.

Жіноче здоров'я - досить делікатна і мало обговорюється тема, при цьому навіть легкий недуга може серйозно ускладнити життя представниці прекрасної статі. Головна проблема гінекологічних захворювань - несвоєчасне звернення за медичною допомогою через незручності і страху почути страшний діагноз. Пам'ятайте про те, що чим раніше буде діагностовано проблема, тим простіше буде впоратися з цим завданням.

Згідно зі статистичними даними, зараз близько 60% всіх жінок, незалежно від віку і місця постійного проживання, страждають від гінекологічних хвороб. Проблеми з жіночим здоров'ям викликають нескінченні стресові ситуації, неадекватні фізичні навантаження, перевтома, недотримання особистої гігієни та інші фактори.

Патології гінекологічного характеру у жінок - одна з найпоширеніших причин звернення до спеціалізованих медичних установ. Часто прийом лікарських препаратів виявляється неефективним і без хірургічного втручання просто не обійтися. В основному оперативне втручання проводиться малоінвазивним методом з мінімальним травмуванням тканин і швидким періодом відновлення.

Лапароскопія

Лапароскопія - малоінвазивний метод хірургічного втручання, при якому операція проводиться через невеликі проколи в черевній порожнині. У них вводяться інструменти, а операція контролюється хірургом на екрані. Лапароскопія призначається пацієнткам в наступних випадках:

 • Доброякісні пухлини в районі яєчників;
 • Перекрут придатків;
 • Ендометріоз;
 • Полікістоз яєчників;
 • Безпліддя і позаматкова вагітність;
 • Стерилізація хірургічним шляхом;
 • Захворювання запального характеру;
 • Патологічний розвиток органів малого таза;
 • Діагностичне втручання для уточнення стадії розвитку того чи іншого захворювання.

Після лапароскопії не залишається некрасивих шрамів, при цьому період реабілітації займає мінімальну кількість часу.

Гістероскопічні операції

Гистероскопия - метод малоінвазивного хірургічного втручання, що дозволяє уникнути великих розрізів в області черевної порожнини. Головна перевага методики - весь процес операції контролюється зором лікаря, а не проводиться наосліп, як це було раніше. Метод дозволяє мінімізувати негативні наслідки в організмі, які можуть розвинутися після операції.

У яких випадках показано втручання

Гістероскопію проводять для діагностики або для усунення наслідків захворювань хірургічним способом.

В хірургії методика використовується в наступних випадках:

 • Видалення міоматозних вузлів;
 • Висічення перегородок;
 • Видалення занадто щільних зрощень, що знаходяться в порожнині матки;
 • Видалення ендометрію;
 • Висічення поліпів.

Операції з вагінальним доступом

На тлі сучасних методик хірургічного гінекологічного втручання актуальними залишаються і деякі класичні способи проведення операції. До таких методик відносяться операції, що проводяться з вагінальним доступом.

Є кілька свідчень до проведення операції:

 • Опущення або випадання шийки матки, матки, прямої кишки або сечового міхура;
 • Хірургія піхви;
 • Патологічні зміни в шийці матки;
 • Нетримання сечі;
 • Видалення матки.

Гінекологічні операції в Києві

Наша гінекологічна клініка в Києві готова запропонувати жінкам сучасні хірургічні методики для боротьби з тими чи іншими захворюваннями. Всі операції проводяться досвідченими лікарями-гінекологами, які є фахівцями вищої категорії.

Післяопераційний період проходить в палатах підвищеного комфорту, пацієнтку обов'язково спостерігають медичні фахівці, що стежать за ходом відновлення.

На даний момент наша клініка є однією з кращих на території столиці. Ми проводимо і планові, і екстрені операції. У клініці встановлено сучасне обладнання для діагностики і проведення хірургічного втручання.

Запис на прийом
Невірне введення
Невірне введення
Невірне введення
Невірне введення

Коротко про нас

Наша клініка дотримується популярною у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery, це оптимальна анестезія, розроблена за авторською методикою, плюс оптимальна хірургія.   Також ми активно застосовуємо новітні біозварювальні технології, що дозволяє значно скоротити час самої операції і час післяопераційної реабілітації.

Контакти

Україна, м Київ, вул. Юрія Кондратюка, 8

+380 (50) 684-81-37Написать в Viber

Facebook
Instagram