fbpx

Баріатрична

Хірургія

Баріатрична хірургія як метод лікування ожиріння

Поздовжня резекція шлунка (СЛИВ-1)

Поздовжня резекція шлунка (СЛИВ-резекція) - хірургічне втручання, спрямоване на лікування цукрового діабету та зниження маси тіла. Виконується в якості самостійної операції, що спрямована на видалення бічної частини шлунка з метою зменшення його обсягу в 10 разів. Людина починає вживати меншу кількість їжі, разом з чим і знижується вага.

Внутрішньошлунковий балон

Боротьба з надмірною вагою - явище досить поширене, особливо серед жіночої частини населення, проте часом справа зовсім не обмежується декількома зайвими кілограмами і животиком, що трохи округлився. Ожиріння на важких стадіях може стати причиною досить серйозних проблем зі здоров'ям, тому часом необхідно вдаватися до досить радикальних способів боротьби з цим захворюванням. Одним з таких способів є установка внутрішньошлункового балона.

Шлункове шунтування (Gastric Bypass)

Гастрошунтування являє собою досить складну комбіновану операцію, при якій виконується ізоляція більшої частини шлунка і тонкої кишки. Ця процедура використовується при лікуванні ожиріння вже більше сорока років, тому ефективність її перевірена численними позитивними відгуками і клінічними даними.

Гастроплікація (ушивання стінки шлунка)

Гастроплікація (СЛИВ-2) - операція, мета якої - зниження кількості їжі, що вживається, за рахунок зменшення розмірів шлунка. Під час операції проводять вертикальне ушивання шлунку, утворюючи при цьому складку. Причому вшивають, починаючи від стравохідно-шлункового переходу до антрального відділу. Стягуючі шви максимально звужують просвіт шлунка по всій його довжині. Операція відноситься до реструктивних втручань, що сприяють обмеженню проходження їжі через шлунок.

Регульоване бандажування шлунка

На сьогоднішній день ожиріння - це глобальна проблема людства, від якої страждають мільйони людей. Особливо захворювання поширене серед тих, хто більшу частину часу сидить і мало рухається. Часті причини цього - порушення обміну речовин, нездорове ставлення до життя, шкідливі звички і неправильне харчування.

Проблема надмірної ваги - біч сучасності. Ожиріння діагностується досить часто. Тому консервативний підхід не завжди раціональний. Хірургічні методи лікування ожиріння як ніколи актуальні.

Лікування ожиріння

баріатричні напрямок в медицині має на увазі консервативне медикаментозне лікування. Дієтологи здатні допомогти пацієнтам в більшості випадків. Але якщо традиційні можливості вичерпані, боротися з ожирінням можна тільки за допомогою хірургічного втручання. Це особливо важливо пацієнтам з індексом маси тіла 35-40, в тому числі з супутніми діагнозами, наприклад як цукровий діабет.

баріатричні хірургія

  • Біліпанкреатіческое шлункове шунтування

Лікування ожиріння хірургічним методом за рахунок видалення частини шлунка. Дистальна частина тонкого кишечника безпосередньо під'єднується до сумки. Можливе ускладнення - післяопераційні жовчні камені. Як превентивний захід баріатричні хірурги видаляють жовчний міхур. Втрата ваги протягом 36 місяців може становити 53 кг.

  • Шлункова шунтування

Мішок шлунка формують за допомогою степлера. Підключають до дистальної частини тонкого кишечника. Втрата ваги протягом 36 місяців становить 41 кг.

  • гастроектомія

Необоротне хірургічне лікування ожиріння, під час якого відбувається видалення частини шлунка, що виробляє "гормони голоду» - грелін. Процедура здійснюється лапароскопічним методом. Втрата ваги протягом 36 місяців становить 38 кг.

  • Бандажування шлунка (процедура Мейсона)

Обмеження обсягу шлунка за допомогою регульованого силіконового бандажа. Гастропластіка дозволяє домогтися втрати ваги протягом 36 місяців на 32 кг.

  • Внутрішньошлунковий балон

Внутрішньошлунковий балон це м'який безшовний наповнений фізіологічним розчином силіконовий балон встановлений, який встановлюючи в шлунок займає частину об'єму шлунка, що дає Вам відчуття ситості, таким чином зменшуючи апетит.

  • Гастроплікація

На даний момент найбільша прогресивний і малотравматичні хірургічний метод лікування ожиріння. Проводиться вертикальне ушивання шлунку, утворюється складка, за рахунок якої значно зменшує обсяг шлунка.

Післяопераційні обмеження: харчування

Хірургічні методи лікування ожиріння зобов'язують до жорсткої післяопераційної дієті. Пацієнт може вживати бульйони і фруктові фреші без додавання цукру. Після порівняльної нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту можна урізноманітнити меню: желе і пюреобразні стравами, знежиреним молоком, протертими супами. Для запобігання зневоднювання рідина необхідно пити протягом дня невеликими дозами.

{rsform 6}

Баріатрія в Києві

Фахівці нашої клініки в Києві мають багатий досвід в лікування ожиріння хірургічним методом. Профілюючими напрямками в нашій клініці є установка внутрішньошлункового балона, бандажування шлунка і гастроплікація.

Запис на прийом
Невірне введення
Невірне введення
Невірне введення
Невірне введення

Коротко про нас

Наша клініка дотримується популярною у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery, це оптимальна анестезія, розроблена за авторською методикою, плюс оптимальна хірургія.   Також ми активно застосовуємо новітні біозварювальні технології, що дозволяє значно скоротити час самої операції і час післяопераційної реабілітації.

Контакти

Україна, м Київ, вул. Юрія Кондратюка, 8

+380 (50) 684-81-37Написать в Viber

Facebook
Instagram