Лапароскопія - новітній хірургічний метод, що не потребує великих розрізів на тканинах при проведенні операції. На вартість лапароскопії в Україні впливають відразу кілька факторів, основним з яких є місце проведення операції.

Нижня і верхня межі цін за проведення лапароскопії постійно змінюються: у кожної клініки власна цінова політика в цій сфері.

В даний момент команда наших хірургів проводить операції в двох клініках міста Києва. Це  Київська міська клінічна лікарня №8 і Міжнародний медичний центр CitiDoctor.

Якщо ви вирішите проводити операцію в Київській Лікарні №8, ви зможете трохи заощадити, а вибравши CitiDoctor, ви отримаєте європейську якість за цілком доступною ціною. Вирішувати тільки Вам!

В будь-якому випадку, який би вибір ви не зробили, при проведенні оперативних втручань наші лікарі дотримуються сучасної концепції «Fast Track Surgery» - хірургії прискореного одужання. Після операції ви проведете в стаціонарі не більше 12-14 годин, тобто наступного дня вас вже випишуть і ви САМІ підете додому. Так само ми активно використовуємо біозварювальні технології, які дозволяють відмовитися від дорогого фіксаційного матеріалу, що дозволяє нам знизити вартість самої операції.

Якщо Вас зацікавили послуги наших фахівців і Вам потрібна конкретна ціна на те чи інше оперативне втручання, прохання у формі зворотного зв'язку, наведеної трохи нижче, вказати стадію хвороби, її локалізацію й інші наявні у вас дані. Ми максимально швидко зробимо прорахунок і зв'яжемося з Вами.

Дізнатися вартість операції

Невірне введення
Невірне введення
Невірне введення
Невірне введення
Виберете один з варіантів
Невірне введення
Невірне введення