fbpx

Лікарі клініки

Анестезіологія

Бишовець Сергій Миколайович

Анестезіолог вищої категорія
Бишовець Сергій Миколайович

Доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Загальний медичний стаж - 38 років.

За медичну та педагогічну роботи отримав подяку ректора НМАПО імені П.Л. Шупика, заохочення від адміністрації клінічних лікарень і подяку Посла Сполучених Штатів Америки в Україні.
0
Годин практики
0
Виконаних операцій
0
Опублікованих робіт

немного обо мне

Моя Биография

 

1978-1984

Закінчив Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця.

 

1984-1985

Спеціалізація «Анестезіологія-реаніматологія» на кафедрі анестезіології-реаніматології Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця.

 

1988-1990

Клінічна ординатура на кафедрі анестезіології-реаніматології Київського державного інституту удосконалення лікарів імені П.Л. Шупика.

 

1995 - 1996

Стажування за невідкладної медицини (Річмонд, США); навчання в Академії з підготовки фахівців невідкладної медицини та стажування в госпіталі «Coney Island»; вивчав організацію служби невідкладної медицини на догоспітальному і госпітальному етапах в різних медичних установах (Нью-Йорк, США).

 

1995-1998

Викладав невідкладну медицину в Українському науково-практичному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

 

1998

Працював на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

 

2009 - 2011

Член комісії з наукової роботи Вченої ради хірургічного факультету НМАПО імені П.Л. Шупика. Секретар проблемної комісії з анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика. З 1986 року - член Асоціації анестезіологів України.

 

2014

Член Європейської асоціації анестезіологів (European Society of Anaesthesiology). Входив до оргкомітету і брав участь у вітчизняних і міжнародних з'їздах, конгресах, конференціях і семінарах. Опубліковано понад 100 (з них - 5 патентів України) наукових робіт. Був науковим керівником аспіранта кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика, що успішно захистив кандидатську дисертацію.

Запис до фахівця
Невірне введення
Невірне введення
Невірне введення

Коротко про нас

Наша клініка дотримується популярною у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery, це оптимальна анестезія, розроблена за авторською методикою, плюс оптимальна хірургія.   Також ми активно застосовуємо новітні біозварювальні технології, що дозволяє значно скоротити час самої операції і час післяопераційної реабілітації.

Контакти

Україна, м Київ, вул. Юрія Кондратюка, 8

+380 (50) 684-81-37Написать в Viber

Facebook
Instagram