Основоположними факторами розвитку всієї сучасної хірургії є впровадження новітніх високотехнологічних методик діагностики та оперування. Відмова від застарілих традиційних методів проведення операції дозволяє істотно підвищити ефективність хірургічного втручання.

Кафедра хірургії та судинної хірургії НМАПО імені П.Л.Шупика Кафедра хірургії та судинної хірургії НМАПО імені П.Л.Шупика є сучасний Діагностичний центр на базі Київської Міської Клінічної Лікарні №8. У нашій клініці пацієнти отримують повний спектр послуг - від діагностики до оперування з цілої низки складних хірургічних захворювань.

Наша клініка дотримується популярної у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery, це оптимальна анестезія плюс оптимальна хірургія, як наслідок мінімальний термін відновлення після операції. Клініка спеціалізується на лапароскопічних операціях органів черевної порожнини з використанням електрозварювальних технологій, що дозволяє вдвічі скоротити час проведення операції і значно скоротити період перебування в стаціонарі.

Сьогодні близько 70% черевних і 90% гінекологічних операцій в нашій Клініці виконуються за допомогою лапароскопа або гістероскопа. Застосування ендоскопічних методів не тільки значно скорочує період післяопераційного відновлення, але і дозволяє повністю відмовитися від здійснення традиційного розрізу черевної порожнини, що істотно зменшує операційний травматизм і позбавляє Пацієнта від неприємних довічних післяопераційних швів. Це є гарантією швидкої та якісної операції, чудового косметичного ефекту, швидкої післяопераційної реабілітації та відновлення працездатності.

В Центрі працюють висококваліфіковані хірурги з великим практичним досвідом. Ми активно співпрацюємо з провідними європейськими хірургічними центрами, що дозволяє нашим фахівцям постійно обмінюватися досвідом, розвиватися, підвищувати рівень кваліфікації і вивчати новітні методики в світовій хірургії.

Сучасна операційна Використання новітніх хірургічних методів і сучасного обладнання дозволяє проводити складні операції на найвищому професійному рівні. Унікальне обладнання нашої Клініки дає можливість діагностувати широке коло хірургічних захворювань. Діагностика проводиться досвідченими фахівцями швидко і якісно, що особливо важливо, коли необхідно приступити до негайного лікування. Клініка оснащена високотехнологічним сучасним обладнанням відомих виробників. За необхідності, Пацієнтам прямо в нашому Центрі можуть зробити мультиспіральну комп'ютерну томографію, магнітно-резонансну томографію, УЗД-діагностику, рентгенангіографію, провести клінічну лабораторну або патогістологічну діагностику й інші процедури, так необхідні для правильної постановки діагнозу. Наявність в нашій Клініці високопрофесійної команди хірургів і сучасного обладнання, що не має аналогів в Україні, дозволяє ефективно проводити найскладніші хірургічні операції з мінімальним травматизмом оперативного втручання для пацієнтів. З огляду на індивідуальні особливості і стан кожного окремого пацієнта, оцінюючи ступінь ризику від застосування тих чи інших методів лікування, наші фахівці завжди підбирають максимально ефективну методику лікування.

Також, своєчасна діагностика і додаткові обстеження дозволяють обрати найбільш оптимальну методику хірургічного втручання. Це може бути лапароскопічна, ендоскопічна, малоінвазивна відкрита або традиційно відкрита операція.

Палати Клініки обладнані всім необхідним для післяопераційного періоду і для того, щоб пацієнт відчував себе комфортно.